Převzít kontrolu nad vaší metatarsalgií s východními masážními a akupunkturními terapiemi

V době, kdy se bolesti nohou zastaví z vaší běžné činnosti, se zdá, že neexistuje nic, co by mohlo pomoci, kromě odpočinku. Zdánlivě nekonečné cesty k lékaři, pracovní ztráty, nečinnost a dokonce i získání váhy mohou být vedlejšími účinky trvalé bolesti nohou. K dispozici jsou však účinné řešení. Akupunktura, speciální masážní techniky, vysoké podpatky na nohy a nožní oleje a krémy mohou pomoci vašim nohám osvěžit a bolet.

Vaše nohy budou mít nejen méně bolesti, jako je koule bolesti nohou, ale akumulace tekutin ustoupí, takže citlivé oblasti se mohou uzdravit a uklidnit. Svaly nohou mohou být také zdrojem extrémní bolesti nohou a prstů. Všechny tři tyto uklidňující, všechny přírodní léky vás okamžitě uvolní od bolesti.

Ať už máte metatarsalgii nebo potřebujete Mortonovu Neuromu, východní akupunktura funguje podivuhodně na nohou

Akupunktura je praxe jemného zatlačování tenkých jehel do „chi“, což je název oblastí v těle k obnovení energie a průtoku krve, který byl přerušený zraněním. S nohami se to může snadno stát při zanedbávání nohou, což může vést ke vzniku onemocnění, jako je metatarsalgie a Mortonova Neuroma. Terapie pro Mortonův Neuroma může začít s různými akupunkturními metodami a masážemi, které ulehčují nervy a pomáhají zahájit hojivý proces.

Akupunkturní specialisté praktikují nezbytné umění tím, že jsou obecně schopni odstranit stálou bolest nohou u svých pacientů. Ve studii z roku 1999, uvedenou v časopise Acupuncture in Medicine, odborníci uvedli, že elektrická stimulace jehel zvyšuje průtok krve do problémových oblastí a usnadňuje opravu tkáně.

 

Masáž může snížit metatarzii

Zdravý průtok krve je nezbytný při pokusu o pomoc při onemocněních, které postihují nohy. Masážní techniky mohou pomoci s míčem bolesti nohou a pomoci v Mortons Neuroma. Tyto techniky se stávají velmi oblíbenými mezi lékaři, odborníky na sportovní medicínu, reflexology a fyzikálními terapeuty. Masírováním dna nohou jemným zametáním se okamžitě přenese krev.

Podle Americké asociace masáží, dvě skvělé techniky zahrnují specificky palce. Zdá se, že nejlépe funguje několik technik, včetně posuvných rubů a metod chůze. S první technikou jsou palce umístěny na horní části nohou a pak se pohybují hrabacím pohybem nahoru a dolů. Druhý postup zahrnuje, že palce jsou umístěny na spodní části nohou a chodí k prstům při stálém stlačení.

 

 Pokus o tyto přírodní oleje může pomoci během Mortonova neuroma

Nikdo není chytřejší než Matka příroda, pokud jde o léčení nohou. Některé z nejlepších krémů a olejů pro nohy obsahují přírodní oleje v přísadách, které poskytují úlevu, osvěžení a zvýšení průtoku krve. Jedním z primárních přírodních olejů používaných v produktech péče o nohy je mentol. Vytažený z listů rostliny máty, jednou nanesený na kůži, mentol poskytuje chladicí úlevu.

Matka příroda také učinila kafr a eukalyptus, aby uklidnila a ochladila naše bolavé nohy. Tyto látky mají podobné výhody jako mentol, protože poskytují pocit ochlazení a pomáhají zvyšovat průtok krve. Aloe také pomáhá hydratovat a očišťovat nohy při mazání při masážní terapii. Pro ty, kteří potřebují nohy namočené v uklidňujícím teplém lázni, pomáhají Epsomové soli vytahovat toxiny z nohou a zároveň snižují otoky.

Jedním z nejlepších způsobů, jak snížit bolesti nohou způsobené nosit boty s vysokými podpatky jsou vložky pro vysoké podpatky. Tato zařízení poskytují podporu vašim obloukům a metatarzám, čímž se snižuje tlak na míčky našich nohou.

Ať už máte kouli bolesti nohou, už používáte vysoké podpatky, nebo potřebujete Mortonův Neuroma; Akupunktura, masáž a nožní oleje mohou pomoci. Zlepšete se a získejte své nohy dnes tím, že vyzkoušíte tyto tři úžasné techniky.