7 masážních stylů k dispozici ve zdravých klubech

Masáž je považována za velmi dobrý úlevu od stresu a hojivý mechanismus pro osoby se svalovými problémy. Ačkoli existují někteří jedinci, kteří upřednostňují léčení s použitím léků, jiní najdou pohodlí při masáži po náročném týdnu. Ty jsou považovány za velmi terapeutické zvláště pro sportovce, kteří svaly důsledně používají při každodenních trénincích. Masážní terapie může vyléčit bolavé kotníky, bolesti kloubů a zlomeniny vad. Všechny lázně nabízejí tyto služby svým klientům za použití různých stylů a metod masáže. Tento článek informuje čtenáře o několika masážních procedurách prováděných v některých zdravotních klubech.

 Švédská masáž

Toto je určeno pro osoby s bolestivými klouby a svalovou zátěží. To se provádí na většině částí těla a je zde pět důležitých technik zapojených do této terapie. První technikou je hladení, které působí napětí ze svalů. Druhá je petrissage, kde jsou svaly hnětavá a stlačují. Výsledkem je jak stimulující, tak uklidňující. Tření je třetí mrtvicí a používá se v nejsilnějších svalech v těle, které jsou stimulovány kruhovými pohyby. Čtvrtý je klepání, které je samo vysvětlující a nakonec vibrační technika, při které terapeut vytváří pohyb ve vašich svalech.

 Masáž hlubokým tkání

Tato terapie má za cíl uvolnit svaly pod povrchem pokožky. Lidské tělo je složeno z několika vrstev a pravidelná masáž nebude schopna dosáhnout nejhlubší vrstvy v těle. Terapeut vyvíjí tlak na tělo člověka pomocí loktů, prstů a palců, aby přesahovali tuto oblast. Tlak vytváří tření, které snižuje napětí v těle.

 Neuromuskulární masáž

Toto je podobné hluboké tkáňové masáži, ale to se obvykle provádí pro zvýšení krevního toku ve svalech a nervu, aby se snížila bolestivost. Umístil nárazy do svalů, které způsobují bolest v těle.

 Sportovní masáž

Tato verze je častou technikou používanou sportovci a jinými lidmi, kteří se pravidelně zabývají sporty. To se provádí před velkou hrou na přípravu svalů pro těžké činnosti a zesílení energie sportovce. Doporučuje se také po těžkém zatížení, protože se může vyhnout úrazům a může uklidnit svaly.

 Rolfing

Rolfing je styl masáže, který pomáhá osobě udržovat si dobrou pozici, získávat celou řadu pohybů a zlepšovat rovnováhu těla. Terapeuté, kteří provádějí tuto techniku, používají lokty a dlaně, aby tahaly tkáně kolem svalů těla a pomohly znovu uspořádat strukturu. Poté, co zákazníci firmy Rolfing mají vždy větší vitalitu, lepší tělesnou stabilitu, úlevu od bolesti a bolesti a zvýšenou schopnost samoléčebného účinku. Lidé, kteří těží z Rolfingu nejvíce, jsou lidé s namáhavým životním stylem, sportovci, tanečníky a hudebníky.

 Hellerwork

Hellerwork je masážní styl, který zlepšuje držení těla a je obvykle prováděn po rolfingu. Kromě toho hellerwork pomáhá člověku, aby se vyhnul stékání, opravě a zmírnění špatného držení těla. To je také věřil, že 5 měsíců Hellerwork může zvýšit výšku osoby, která prošla řadou masážních zasedání, které pomohou zlepšit pružnost páteře.

 Thajská masáž

Thajská terapie se liší od ostatních evropských stylů, protože je určena pro cirkulaci a stresové body. Je také dobré pro vnitřní tělo, protože osvítí duši a vytváří lepší krevní oběh. Terapeuti používají lokty, nohy, ruce a kolena k tomu, aby dosáhli tohoto typu masáže. Obvykle se léčba provádí s tím, že účastník je plně oblečen, ležící na podlaze.